sám sobě štítem!

Sep 2018

Kurz K1+K9 - podzimní termín

K1K9 copy

Spojené kurzy K1+K9 obvykle děláme jen v jarním a letním období, nicméně pro velký zájem jsme tento třídenní kurz naplánovali i na konec září.

Pro zájemce jsou ještě k dispozici volná místa ->
přihlašovací formulář

Instruktorský kurz - termín 2018

instr 2018 copy

I v roce 2018 se připravuje INSTRUKTORSKÝ KURZ ”Moderní trendy a metodika střelecko-taktické přípravy", určený PRO PŘÍSLUŠNÍKY OZBROJENÝCH SLOŽEK s přímým profesním vztahem k výcviku, tj. stávající instruktory, metodiky atp.

I letos se kurz bude konat v dvoustupňové podobě, tedy 3 dny základní/hlavní část + 2 dny nadstavba pro dlouhé zbraně. Obě části lze absolvovat přímo za sebou i odděleně - tj. nejdříve základ a v budoucnu případně nadstavbu resp. dřívější absolventi základní části mohou nyní na nadstavbu. Samostatně jen část pro dlouhé zbraně absolvovat nelze.

V teorii i praxi se zaměřujeme především na klíčové oblasti střelecko-taktické přípravy (ale v principu jakéhokoli výcviku) tj. OBSAH (co učit), METODIKA (jak učit) a INSTRUKTOR (osobnost a předpoklady). Od počátku - poprvé se konal v r.2009 - byl tento kurz koncipován tak, aby lidem, kteří se výukou v ozbrojených složkách profesně zabývají, ukázal “jak to dělá Aegis”. Čili předával to nejlepší, z čeho metodika Aegis vychází a do jaké podoby se dlouholetou zkušeností vyvinula a je dlouhodobě praktikována v rámci oficiálních kurzů pro ozbr.složky v ČR a SR.

Termín základní/hlavní části: 3-5.12.2018 (3 dny)
Cena: 8000Kč/os.

Termín nadstavby pro dlouhé zbraně: 6-7.12.2018 (2 dny)
Cena : 5000Kč/os.

Pokud máte zájem a splňujete podmínky účasti, vyžádejte si prosím další podrobnosti
zde nebo na emailu info@aegisteam.cz resp. ales.vondracek@volny.cz

Reference – účastníci předchozích kurzů
Přihlašovací formulář

Tématika "low light/no light" na kurzu pro Útvar rychlého nasazení PČR

416fb

V rámci kurzu pro Útvar rychlého nasazení jsme poprvé stříleli i za tmy a seznamovali s naším konceptem použití svítilen (ručních i zbraňových) v podmínkách snížené viditelnosti vč. prezentace různých druhů svítilen, montáží a doplňků.


Více info na FB

Výcvik pro Útvar rychlého nasazení PČR

001 copy

Na konci srpna 2018 jsme na základě poptávky realizovali výcvik pro elitní Útvar rychlého nasazení Policie ČR, se kterým v této oblasti spolupracujeme od roku 2011.
Tentokrát byl kurz převážně zaměřen na zlepšování střeleckých dovedností s novou dlouhou zbraní ve výzbroji ÚRN – útočnou puškou HK 416, ale samozřejmě se věnoval i zbraním krátkým (Glock 17).


Fotoalbum na FB

AEGIS BLOG