sám sobě štítem!

Instruktorský kurz - termín 2018

instr 2018 copy

I v roce 2018 se připravuje INSTRUKTORSKÝ KURZ ”Moderní trendy a metodika střelecko-taktické přípravy", určený PRO PŘÍSLUŠNÍKY OZBROJENÝCH SLOŽEK s přímým profesním vztahem k výcviku, tj. stávající instruktory, metodiky atp.

I letos se kurz bude konat v dvoustupňové podobě, tedy 3 dny základní/hlavní část + 2 dny nadstavba pro dlouhé zbraně. Obě části lze absolvovat přímo za sebou i odděleně - tj. nejdříve základ a v budoucnu případně nadstavbu resp. dřívější absolventi základní části mohou nyní na nadstavbu. Samostatně jen část pro dlouhé zbraně absolvovat nelze.

V teorii i praxi se zaměřujeme především na klíčové oblasti střelecko-taktické přípravy (ale v principu jakéhokoli výcviku) tj. OBSAH (co učit), METODIKA (jak učit) a INSTRUKTOR (osobnost a předpoklady). Od počátku - poprvé se konal v r.2009 - byl tento kurz koncipován tak, aby lidem, kteří se výukou v ozbrojených složkách profesně zabývají, ukázal “jak to dělá Aegis”. Čili předával to nejlepší, z čeho metodika Aegis vychází a do jaké podoby se dlouholetou zkušeností vyvinula a je dlouhodobě praktikována v rámci oficiálních kurzů pro ozbr.složky v ČR a SR.

Termín základní/hlavní části: 3-5.12.2018 (3 dny)
Cena: 8000Kč/os.

Termín nadstavby pro dlouhé zbraně: 6-7.12.2018 (2 dny)
Cena : 5000Kč/os.

Pokud máte zájem a splňujete podmínky účasti, vyžádejte si prosím další podrobnosti
zde nebo na emailu info@aegisteam.cz resp. ales.vondracek@volny.cz

Reference – účastníci předchozích kurzů
Přihlašovací formulář

AEGIS BLOG